Herec Marc Menchaca

Marc Menchaca je americký herec, který se narodil 10. října 1975 v regionu San Angelo v Texasu. Své herecké kariéry začal ve 90. letech, kdy začal dostávat menší role v televizních seriálech a filmech. Postupně si získával uznání a rozpoznání a začal hrát ve významnějších projektech. Ve filmu "Karanténa smrti" z roku 2022 se Marc Menchaca objevuje v jedné z hlavních rolí. Film nás zavede do postapokalyptického světa, kde se lidstvo potýká s hroznou epidemií. Menchaca ztvárňuje jednoho z přeživších, který bojuje o přežití ve světě ovládnutém smrtícím virem. Marc Menchaca se proslavil svými rolí v různých žánrech od dramatických po akční. Mezi jeho další známé filmy a televizní seriály patří například "Ostrý pár", "Ozark", "Lecterův odkaz" a "Vikings". Jeho schopnost přinést autentičnost a intenzitu do svých rolí jej činí jedním z talentovaných herců současnosti. Biografie herce se přesněji doplní.

Marc Menchaca hraje například v - Film Sick (2022) - Film Nikdo nevyvázne živý (2021) - Film The Retaliators (2022) - Film Stvořitel (2023)

Celkem je v našem katalogu 6 filmů a seriálů ve kterých hraje Marc Menchaca
Plakát pro film “Karanténa smrti”
IMDb 6.0/1018,480 hlasů
2022
NOVINKA
Kvůli pandemii se Parker (Gideon Adlon) a její nejlepší kamarádka rozhodnou zůstat v karanténě v rodinném domě u jezera samy – nebo si to alespoň myslí.

Karanténa smrti

Plakát pro film “Stvořitel”
IMDb 7.1/1048,479 hlasů
blockbuster
2023
NOVINKA
Uprostřed války v budoucnosti mezi lidskou rasou a silami umělé inteligence je Joshua (Washington), zocelený bývalý agent speciálních jednotek, který truchlí nad zmizením své ženy (Chan), naverbován, aby vypátral a zabil Stvořitele, nepolapitelného architekta pokročilé umělé inteligence, který vyvinul záhadnou....

Stvořitel

Plakát pro film “Hra na Boha”
IMDb 5.2/101,070 hlasů
2021
Sourozenecká dvojice podvodníků přesvědčí truchlícího miliardáře Bena, že ho mohou seznámit s Bohem tváří v tvář. Přizvou svého dlouholetého mentora Franka, aby 'zahrál' Boha, a všichni tři se pokusí o největší podvod svého života.

Hra na Boha

Plakát pro film “Sick”
IMDb 88%74 hlasů
2022
NOVINKA
Kvůli pandemii se Parker (Gideon Adlon) a její nejlepší kamarádka rozhodnou zůstat v karanténě v rodinném domě u jezera samy – nebo si to alespoň myslí.

Sick

Plakát pro film “The Retaliators”
IMDb 5.2/10866 hlasů
2022
Po vražde svojej dcéry sa pastor z malého mestečka v New Jersey rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Jeho dcéra bola popravená takmer bez stopy, ale on čoskoro dostane možnosť postaviť sa vrahovi tvárou v tvár.

The Retaliators

Plakát pro film “Nikdo nevyvázne živý”
IMDb 5.3/1017,032 hlasů
2021
Bratři provozují hezký útulný hotýlek, který je vhodný především pro mladé Mexičanky, co jsou v USA tak trochu na černo. Je laciný a nikdo po nich žádné doklady nechce. Platí tam jednoduchá pravidla, která se musí dodržovat. Žádné panské návštěvy....

Nikdo nevyvázne živý