DMCA NAHLÁSIT ZÁVADNÝ OBSAH

VLOŽTE ID(ČÍSLO) ZÁVADNÉHO ODKAZU

Obrázek CAPTCHA

Opište kód

Prohlášení majitele stránky

- Provozovatel není odpovědný za porušení autorských práv vzhledem k tomu, že na jeho serveru není žádné video a on nemá možnost ověřit dodržování autorských práv u jiných provozovatelů webových stránek, kteří tato díla zpřístupňují.

- Stránky dupe.cz odkazují pouze na videa, tzv. embedding, který byl soudem EU prohlášen za legální.
a tím neporušujeme žádný zákon

www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing
https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/
https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/

SOZA bere na vědomí, že použití vložených kódů není veřejným přenosem nebo zpřístupněním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona, a proto nepodléhá licenčnímu řízení.

Majitel těchto stránek uvádí následující

Na serverech dupe.cz není uložen žádný obsah chráněný autorskými právy.

Všechny soubory jsou uloženy na externích datových úložištích, která nejsou spojena s dupe.cz

Pokud jste vlastníkem některého souboru, nekontaktujte nás, ale poskytovatele, na jehož serverech je materiál chráněný autorskými právy uložen.

Dupe.cz, jeho uživatelé a komunita si mezi sebou sdílejí pouze odkazy, které našli na internetu a které jsou volně přístupné a dohledatelné

Dupe.cz nabízí pouze odkazy na soubory, nikoli soubory samotné. Majitelé těchto stránek za to proto nenesou odpovědnost a nejsou odpovědní ani podle zákona o telekomunikačních službách. Na obsah filmů na stránkách nemáme žádný vliv. Dupe.cz je pouze katalogem filmů a seriálů, kde si filmový nadšenci sdílejí odkazy vypátrané na internetu.

Ti kdo tento obsah hostují, jsou odpovědní za zákonem chráněný obsah. Tyto soubory nemůžeme odstranit sami, ani nezveřejňujeme žádné odkazy na externí obsah - to dělají dobrovolníci.

Chcete-li odstranit obsah chráněný autorskými právy a uplatnit nárok na autorská práva, obraťte se přímo na společnosti, které tyto soubory hostují na svých serverech. Provozovatelé těchto webových stránek si nejsou vědomi porušení autorských práv způsobených odkazy zveřejněnými třetími stranami, protože nemůže vědět skutečnosti o vyrovnání autorských práv s těmito subjekty.

Dupe.cz nejsou provozovatelem, vlastníkem ani majitelem těchto serverů a služeb