Dupe - Online filmy zdarma

Celkem Filmů : 20

Plakát pro film “No Way Up”
IMDb 5.0/10413 hlasů
Film
2024
NOVINKA
Osoby z velmi odlišných prostředí se ocitnou pohromadě, když se letadlo, kterým cestují, zřítí do Tichého oceánu. Když se letadlo zastaví nebezpečně blízko okraje rokle a přeživší cestující a posádka jsou uvězněni ve vzduchové kapse, nastane noční můra, boj o....

No Way Up

Plakát pro film “Einstein a bomba”
Film
2024
NOVINKA
Co se dělo po Einsteinově útěku z nacistického Německa? Ponořte se do mysli tohohle génia v dokumentárním dramatu plném archivních záběrů, kde zazní i jeho vlastní slova.

Einstein a bomba

Plakát pro film “Soweto plné lásky”
Film
2024
NOVINKA
Má tři syny, ale žádný nechce o ženění ani slyšet. V zoufalství proto slíbí svůj dům tomu, kdo do toho praští jako první, a závod k oltáři může začít.

Soweto plné lásky

Plakát pro film “Hráčky”
Film
2024
NOVINKA
Sportovní novinářka má celý arzenál balicích her a umí si je užít, jenže pak se nečekaně zamiluje. Co teď, když nestačí skórovat, ale je potřeba dát do hry srdce?

Hráčky

Plakát pro film “Orion a tma”
IMDb 90%N/A hlasů
Film
2024
NOVINKA
Malý kluk s velkou představivostí se statečně postaví svým nočním můrám a s novým kámošem, usměvavým obrem Tmou se vydá na nezapomenutelnou cestu nocí.

Orion a tma

Plakát pro film “Klinika zlomených srdcí”
Film
2024
NOVINKA
Skeptický novinář neochotně zajde na sezení pro lidi se zlomeným srdcem, aby o něm mohl napsat článek, a nakonec se tam zakouká do okouzlující terapeutky.

Klinika zlomených srdcí

Plakát pro film “Zabij mě, lásko”
Film
2024
NOVINKA
Výhra v loterii manželskému páru štěstí nepřinese. Oba okamžitě začnou plánovat, jak toho druhého sprovodit ze světa a shrábnout celý balík.

Zabij mě, lásko

Plakát pro film “Suncoast”
Film
2024
NOVINKA
Film je inspirován životními zkušenostmi Laury Chinn z počátku roku 2000 a sleduje dospívající dívku (Nico Parker) žijící se svou svéhlavou matkou (Laura Linney), která musí vzít svého bratra do specializovaného zařízení. Tam naváže nepravděpodobné přátelství s excentrickým aktivistou (Woody....

Suncoast

Plakát pro film “Wanted Man”
Film
2024
NOVINKA
Sledujeme policistu, který musí získat svědkyni a doprovodit ji poté, co při střelbě kartelu zemře několik agentů DEA, ale pak se musí rozhodnout, komu věřit, když zjistí, že útok provedly americké síly.

Wanted Man

Plakát pro film “The Beekeeper”
Film
2024
NOVINKA
Brutální pomsta jednoho muže nabývá celostátních rozměrů poté, co se ukáže, že je bývalým agentem mocné a tajné organizace známé jako „Včelaři“.

The Beekeeper

Plakát pro film “Hellhound”
Film
2024
NOVINKA
Loreno, nájemný vrah, je připraven zanechat své profese a pomáhá svému starému příteli Cetanovi, který se v Thajsku ujímá poslední práce při pátrání po místním králi. Lorenovi se při chybě v úsudku zkříží cesta se starým kolegou Paulem.

Hellhound

Plakát pro film “Sunrise”
Film
2024
NOVINKA
Muž Fallon (Alex Pettyfer) se potuluje po zemi jako noční tvor, když se vyrovnává s tragickou ztrátou své rodiny rukou brutálního demagoga Reynoldse (Guy Pearce).

Sunrise

Plakát pro film “Noční koupání”
IMDb 4.8/107,034 hlasů
Film
2024
NOVINKA
Ray Waller (Wyatt Russell), baseballová hvězda, která musela kvůli degenerativnímu onemocnění odejít do předčasného důchodu, se přestěhuje do nového domu se svou ženou Eve (Kerry Condon), dospívající dcerou Izzy (Amélie Hoeferle) a malým synem Elliotem (Gavin Warren). Ray tajně doufá,....

Noční koupání

Plakát pro film “Lovci z konce světa”
Film
2024
NOVINKA
Po ničivém zemětřesení je Soul v troskách a platí v něm zákony džungle. Neohrožený lovec vyráží do jeho ulic zachránit puberťačku, kterou unesl šílený doktor.

Lovci z konce světa

Plakát pro film “60 minut”
Film
2024
NOVINKA
MMA borec nechce, aby mu soud odebral dceru. Odřekne proto důležitý zápas a spěchá přes celý Berlín na oslavu jejích narozenin.

60 minut

Plakát pro film “Justice League: Crisis on Infinite Earths – Part One”
Film
2024
NOVINKA
Paralelní světy DC universa jsou v ohrožení – postava tajemného „Monitora“ proto povolává superhrdiny z různých zemí, aby hrozbu zažehnali..

Justice League: Crisis on Infinite Earths – Part One

Plakát pro film “Z popela”
Film
2024
NOVINKA
Žena, která je uvězněna za zločin svého manžela, zjistí, že jedinou cestou ven je vyřešit hádanky ze své záhadné minulosti.

Z popela

Plakát pro film “V letu”
Film
2024
NOVINKA
Zloděj je přemlouván svou bývalou přítelkyní a FBI, aby se svou mezinárodní posádkou provedl nemožnou loupež v letadle 777 na lince z Londýna do Curychu.

V letu

Plakát pro film “Ještě jeden výstřel”
Film
2024
NOVINKA
Po útoku na tajné vězení v Polsku musí člen Navy SEALS Jake Harris (Scott Adkins) využít všech svých bojových schopností, aby přežil obléhání letiště žoldáky, kteří se pokoušejí zajmout Amina Mansura, důležitého podezřelého z terorismu. Mansur je jediný, kdo může....

Ještě jeden výstřel

Plakát pro film “Kryptotunel”
Film
2024
Dokument o skutečném zločinu, ve kterém tři muži na trhu s kryptoměnami podvodně vylákají z investorů miliony a pořádně si vyhodí z kopýtka.

Kryptotunel